Ивелин Попов пое вината за загубата от Швеция с 0:3

Източник: novinite.bg

Атакуващият полузащитник на България Ивелин Попов пое вината за поражението от Швеция с 0:3 в Солна. Футболистът на Спартак Москва пропусна страхотна възможност да изравни резултата в 42-ата минута, а малко след това домакините вкараха втори гол във вратата ни, предаде БГНЕС.

"Ако бях вкарал преди почивката за 1:1, мачът можеше да се развие различно. Изпуснах, подведох ги. На полувремето казах това на момчетата и обещах, че ще се опитам да поправя грешката си. През второто полувреме имах още едно положение, но нямах късмет. Длъжник съм на целия отбор. Със сигурност има негативно настроение в нас самите, при положение, че падаме с толкова тежки резултати. Не ни е приятно и вървим с наведени глави, това се вижда. Опитваме се да постигнем някакъв позитивен резултат, малко да вдигнем главите, да вдигнем народа и публиката, да тръгнем малко напред. Днес бяхме на косъм, но не се получи", каза Попов след срещата.