Бразилия завърши с 2:0 срещу Венецуела като гост

Източник: Livesport.bg

Бразилия се наложи над Венецуела с 2:0 като гост на стадион "Олимпико Метрополитано" в Мерида в двубой от 10-и кръг на квалификациите за Мондиал 2018 в зона КОНМЕБОЛ, предаде БГНЕС.

В отсъствието на наказания за картони Неймар точни за бразилците бяха Габриел Жезус (8`) и Уилиан (53`). В 73-ата минута срещата бе прекъсната заради проблем с осветлението, но след неговото възстановяване двубоят се доигра.

Бразилия оглави класирането с 21 точки, Уругвай има една по-малко.

Аржентина пък претърпя домакинско поражение от Парагвай с 0:1 на стадион "Марио Алберто Кемпес" в Кордоба. Единственият и победен гол отбеляза 22-годишният Дерлис Гонсалес в 18-ата минута. Аржентина отново игра без Лео Меси, който продължава да се възстановява от травма в бедрото. Аржентина е на пето място, а Парагвай на шесто. /БГНЕС