Равенство в мача Ливърпул-Ман. Юнайтед

Източник: liverpool.gong.bg

Възловият мач от осми кръг на Премиършип между Ливърпул и Манчестър Юнайтед завърши без отбелязан гол. Срещата приключи 0:0, за разочарование на 53 000 зрители по трибуните на "Анфийлд", предаде БГНЕС.

През първото полувреме голови положения липсваха, а през второто домакините бяха по-активния отбор, но така и не успяха да реализират гол, най-вече заради чудесни изяви на вратаря на гостите Давид Де Хеа. Отборът на Юрген Клоп прекъсна серия от четири поредни победи в първенството, а "червените дяволи" не успяха да победят мърсисайдци във втора поредна среща.

Ливърпул е четвърти в класирането със 17 точки, а Манчестър Юнайтед с 14 е на седмо място. В следващия кръг тимът на Клоп посреща Уест Бромич Албиън, а Юнайтед играе с Челси на "Стамфорд Бридж".