Славия победи с 2:1 Черно море

Булфото

Славия победи с 2:1 Черно море в мач от 21-я кръг на Първа лига. "Белите" не бяха побеждавали "моряците" от октомври 2013 година. Този път на в София Славия изнесе истинска лекция на варненци.

Още в третата минута Сердер Сердеров шокира Черно море с гол. Битката в средата на терена бе повече от голяма. Разменено владение на топката и не много опасни атаки водеха мача до 73-ата минута. Тогава Иван Минчев прониза за втори път врата на Черно море.

Две минути преди това треньорът на "моряците" Георги Иванов си изпроси изговане.

В последните секунди на мача Бакари все пак вкара един гол за Черно море.

Гонзо има върху какво да мисли, тъй като в първия двубой за пролетния дял отборът му загуби с 0:2 от ЦСКА.

В следващия кръг Славия е гост на Верея, а Гонзо ще трябва да се оправя с коравия отбор на Берое.

Черно море все още е пети с 32 точки, а Славия събра 24 точки.

Източник: Sporta.bg