ЦСКА победи "Ботев" Пловдив с 2:0

Омар Косоко успя да открие резултата в 50-та минута с глава, след отлично центриране на Мартин Петров.

ЦСКА спечели домакинството си срещу „Ботев“ Пловдив с 2:0 в последния мач от шестия кръг на плейофите в„А“ група.

Двата отбора не стигнаха до гол в първата част, пренасяйки играта най-вече в центъра на терена.

В продължението Иван Стоянов удвои преднината на ЦСКА и оформи крайното 2:0, като минути преди това пловдивчани удариха греда, изпускайки отлична възможност да изравнят.

След успеха възпитаниците на Стойчо Младенов заеха втората позиция в класирането с актив от 61 точки, колкото има и третия Литекс. „Ботев“ остава на четвърта позиция с 54 точки.