„Лудогорец” победи „Дюделанж” с 4:0

„Лудогорец” победи „Дюделанж” с 4:0 в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионска лига. Снимка: kvedomosti.com

„Лудогорец” победи „Дюделанж” с 4:0 в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионска лига. Срещата се проведе на „Лудогорец Арена“ в Разград, а реваншът е след седмица в Люксембург.

Дани Абало откри резултата в 35-ата минута, а седем минути след това Роман Безяк удвои преднината на разградския тим след асистенция отново на Абало.

Двата отбора се разделиха на почивката при резултат 2:0 в полза на българския шампион. Новото попълнение на „Лудогорец” Абел Анисе се появи на терена в 62-ата минута и три минути след това отново даде преднина на разградчани.

Крайното 4:0 оформи Фабио Ешпиньо в 69-ата минута след асистенция на Йордан Минев.