Стяуа победи Лудогорец с 1:0

Снимка: ludogorec.net

Румънският шампион Стяуа победи Лудогорец с 1:0 в мач от плейофите за влизане в Шампионската лига. Мачът се игра в Букурещ във вторник вечерта.

В 35-ата минута германският съдия отсъди дузпа в полза на домакините. Санмартеан влезе в наказателното поле и след съприкосновение с Минев падна на земята. Владо Стоянов  спаси удара на Чипчиу и запази нулевото равенство. В края на първата част стражът на Лудогорец спаси нов удар, който отново бе дело на Чипчиу.

След почивката Мишо Александров уцели греда. В 68-ата минута Марселиньо бе близо до откриване на резултата, след като засече топката след центриране от корнер, но ударът му бе неточен.

В 88-ата минута румънците откриха резултата, след като Чипчиу преодоля двама защитници на българския тим и прати топката във вратата на Владо Стоянов, носейки победата на своя тим.