Отборът на Бербатов загуби от Ница с 0:1

Димитър Бербатов Снимка БГНЕС

Отборът на Димитър Бербатов - Монако загуби с 0:1 у дома от Ница. Единственото попадение в двубоя отбеляза Едуардо.

Гостите от Ница, които успяха да излязат напред в резултата още в 8-ата минута. Стената на Монако не бе наредена добре при пряк свободен удар и Едуардо с техничен удар вкара топката в мрежата за 0:1, предаде Би Ти Ви.

Българският нападател Димитър Бербатов получи жълт картон за симулация в наказателното поле на Ница. След това обаче, рефера на няколко пъти ощети домакините и не отсъди дузпа срещу Бербатов.

В 71-ата минута нападателят беше грубо подкосен отзад в наказателното поле на гостите, но рефера не отсъди нищо. Това вбеси играчите на Леонардо Жардим, които скочиха бурно да протестират. Дирар бе декориран в жълто като най-активен в репликите. Помощник треньорът на Монако пък бе изгонен от резервната скамейка.