Монако и Каен завършиха с равенство при завръщането на Бербатов

Снимка: БГНЕС

Монако и Каен завършиха 2:2 в мач от 1-ия кръг на Лига 1. Българската звезда на Монако Димитър Бербатов се завърна в игра за своя тим.

Той започна като титуляр срещата и остана на терена през целия мач. Бербатов обаче не се представи в най-добрата си светлина.

Домакините откриха резултата с автогол на Имору още в 5-ата минута след диагонален удар на Бербатов, предаде "Гонг". През втората част Койта изравни в 50-ата минута, което накара домакините да тръгнат да търсят нов гол.

Противно на логиката Кондогбия си вкара елегантен автогол в 59-ата минута като прехвърли вратаря Субашич. Така Каен пое лидерството в резултата.

Монако успя да стигне до равенството с попадение на резервата Моутиньо в 75-ата минута. В класирането Монако е на 8-ото място с 20 точки, а Каен е на 16-ото място с 13.