ЦСКА с трета победа в контролите тази зима

ЦСКА записа минимална победа с 1:0 над "Шльонск" (Вроцлав) в контрола, част от предсезонната подготовка на двата тима.

"Армейците" могат да съжаляват, че не се поздравиха с по-изразителен резултат, тъй като пропиляха доста положения. Играчите на Стойчо Младенов можеха да решат всичко в своя полза още през първата част, когато късметът на няколко пъти не бе на тяхна страна.

При най-интересните ситуации Жуан Фелипе нацели греда, а гол на Николич не бе зачетен.

Все пак, ЦСКА стигна до попадение, което бе редовно. То бе на Маркиньос, който в 34-ата минута засече центриране от корнер и прати топката в мрежата на поляците.

След почивката българският тим продължи да бъде по-активен, като единствено в края на мача играчите на "Шльонск" създадоха няколко интересни положения, като дори и техен гол не бе зачетен заради засада.

Така, ЦСКА спечели и третата си контрола през тази зима.