Ботев и Локомотив не се победиха в дербито на Пловдив

Пловдивското дерби между Ботев и Локомотив остана без победител, след като най-големите градски съперници от града под тепетата завършиха при резултат 1:1. Александър Колев откри за "канарчетата" в края на първата част, а три минути след подновяването на играта Зоран Балдовалиев изравни.

Със разделените точки Ботев събра актив от 3 пункта, а за "смърфовете" това е първа точка от началото на сезона.

През първите 15 минути от срещата на терена доминираше отборът на домакините, който на няколко пъти организираше добри атаки от дясно чрез Филип Филипов и Мариян Огнянов, но без успех.  "Смърфовете" от своя страна трудно "пробиваха" защитата на противника и не успяха да организират нищо интересно пред вратата на Валентин Галев.

Всичко по-интересно за срещата може да прочетете на този линк.

#А група #Ботев (Пловдив) #Локомотив (Пловдив)