ЦСКА надигра Локо София с 3:0

ЦСКА надигра Локо София  с 3:0

ЦСКА победи Локо София с 3:0 в среща от кръга на "А" група на стадион "Българска армия" в столицата.

В 37-та минута реферът Кръстев отмени гол на Локомотив. Ранджелович вкара с глава след центриране от корнер, но бранителят на столичните "железничари" бе извършил нарушение срещу Валентин Илиев и попадението бе отменено.

В 52-та минута Тони Силва проби по дясното крило и намери Жуан Фелипе, който с шут по земя от границата на наказателното поле откри резултата - 1:0. В 57-та минута ЦСКА отбеляза втори гол. Елтон дос Рейс опита да върне топката към вратаря Божидар Митрев, но твърде слабо и Сержиу Буш я чукна покрай гостуващия страж за 2:0. В края на мача резервата Йоахим оформи крайния резултат, наказвайки грешка в отбраната на тима. / БГНЕС